MEDLEMSKLUBBER

MEDLEMSKLUBBERNES KONTAKT INFORMATIONER

Navn Kontakt person E-Mail
A-1947 Maren K. Poulsen
Aqissiaq dame afd. Anga Bech louk@qeqqata.gl
ATA Ej oplyst
B-67 (K.A.K) Christian Laursen
Disko-76 Oluf Olrik sannassisoqqeqertarsuaq@sannassisoq.gl
Eqaluk-54 Karta Korniliussen kart@greennet.gl
Eqaluk-56 Kristian N. Sigurdsen elfi@royalgreenland.com
FC Malamuk Sakio Fleisher malamuk@malamuk.gl
FC Qaanaaq Anutaq K´ujakitsoq a75q@hotmail.com
G-44 (K.A.K) Jens Mølgaard jappa@greennet.gl
GSS juniorer (K.A.K) Ababsi Lyberth ababsilyberth@yahoo.com
GSS seniorer (K.A.K) Ivik Larsen gssfcnuuk@gmail.com
GSS utoqqaat (K.A.K.) Gerth B. Lynge glyn@greennet.gl
I-69 (K.A.K) Bent Petersen i69ilulissat@gmail.com
Inussuk 2002 Lars Karlsen laka@royalgreenland.com
IT-79 Allan Geisler allan-geisler14@hotmail.com
IT-80 Konrad Larsen kola@sermersooq.gl
K-1933 bør. Afd. (K.A.K) Kent Kielsen keki@kujalleq.gl
K-1933 Sen. Old. (K.A.K) Angutitsiaq Høy angutitsiaq@akilliit.gl
Kagssagssuk (K.A.K) Ole Martinsen o_martinsen@hotmail.com
KT-85 Kristian Lyberth kly@kni.gl
Kugsak-45 N/A
N-85 (KAK) Bolethe Egede axbi@kujalleq.gl
Nagdlunguak (K.A.K.) Lena Ravn Davidsen lenaravndavidsen@gmail.com
Nagtoralik (K.A.K) Ulrik Mathiesen uletm@greennet.gl
NBK-88 (K.A.K) Thomas P. thonia@greennet.gl
NûK (K.A.K) Sara-Maria nadia03@greennet.gl
Qaasuk Mads P. Larsen anton@greennet.gl
S-68 (K.A.K) Inunnguaq Mørch
S–68 Malik Fleischer
SAK (KAK) N/A
Sineriak Johan Frederik Zeeb nzeeb@hotmail.com
Siuteroq-43 Henning Olsen nanhallen@greennet.gl
T-41 Aqqaluk Petersen Ape020@politi.dk
Terianniaq 58 N/A
TM-62 Moses Bajare
UB-68 Johannes Løvstrøm ub-68@outlook.dk
UB-83 Julia Karlsen pkarlsen@greennet.gl
Ukaleq-55 Erneeraq Møller Ernima@greennet.gl
Kontakt Os / Attavigisigut

Vi er ikke tilgængelig lige nu. Men du kan sende os en e-mail, og så vender vi tilbage til dig hurtigst muligt. Massakkut pissarsiarisinnaanngikkutsigut e-mailerpigisinnaavatsigut, uterfigissavatsigit piaarnerpaamik.

Kan ikke læses? Skift tekst. captcha txt